سنگ ورقه ای
سنگ ورقه ای
سنگ ورقه ای

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز

کیوب طرح آجری
انواع سنگ کیوب

سنگهای کیوب داری تنوع بسیار زیادی می باشد ولی محصول پر استفاده و مناسب کیوب 10*10 با ضخامت 5 سانت می باشد که جهت محوطه های باز بسیار مناسب می باشد.

سنگ گرانیت یزد
سنگ گرانیت یزد
سنگ گرانیت یزد

شرکت ما تامین کننده سنگ گرانیت یزد در 4 رنگ مختلف : قرمز ، سماغی ، رنگین کمان و سبز با انواع اقسام فرآوری : ساب خورده ، فلیم شده ، بوش همر ، سندبلاست ، چرمی ، هوند می باشد و شما می توانید با توجه به نیاز پروژه و نقشه اجرای سنگ اندازه مشخص را به کارخانه اعلام نمایید تا محصول مورد نیازتان طبق سفارش شما تولید و ارسال شود .

سنگهای رودخانه ای

سنگهای رودخانه ای بصورت طبیعی و در رنگهای مختلف جهت زیبا سازی محوطه ها بسیار کاربردی می باشند.

delaunay
delaunay
دست سازه های سنگی

دست سازه های سنگی توسط هنرمندان خوش سلیقه تیم دل و نی طراحی شده و سپس با دقت و وسواس زیاد توسط دست توانمد استادکاران، تراشکاری و پلیش داده میشود تا محصول خارق العاده و بی همتا برای شما به ارمغان آوریم.

سنگ پرفیری
سنگ پرفیری
سنگ پرفیری

سنگفرش پرفیری بیشترین استفاده را از قرن های گذشته در میان معماران و مهندسین طراح به نام در دنیا به دلیل زیبایی و رنگ منحصر به فرد وهمچنین هماهنگی آن با طرح ها و نقشه های متنوع مدرن و کلاسیک داشته است.

موارد استفاده : 
محوطه مخصوص عابرین پیاده، محوطه باغ ها، هتل ها، خیابانها، طاق ها و میدان های تاریخی. زیبا ترین میدان ها و مراکز تاریخی آمریکا، اروپا و ژاپن با سنگ های پرفیری فرش شده اند.

جهت اطلاعات بیشتر با همکاران ما تماس بگیرید